O firmie
Zespół
Referencje
Kontakt
Projektowanie biur
Projektowania wnętrz publicznych

Architekci wnętrz

English version

KSA Architekci | ul. Okopowa 56 lok. 210 | 01-042 Warszawa | woj. mazowieckie tel: 22 631 27 88 | e-mail: biuro@ksa.com.pl | NIP: 5222297196

Myślicie Państwo o odświeżeniu wybranych pomieszczeń biura lub kompleksowym remoncie całej siedziby swojego konsorcjum? Projektowanie wnętrz, w tym aranżacja biur i lokali komercyjnych wymaga zaawansowanych umiejętności, które posiadają tylko profesjonalni, dyplomowani architekci. Projekt architektoniczny leży u podstaw wszystkich przestrzeni użytkowych i ma ogromny wpływ na to, jak pracownicy, a także klienci danej firmy, będą czuć się w biurze. Aby otoczenie było praktyczne i przyjazne, mądrze jest zatrudnić eksperta już na samym początku.

Doświadczony architekt dokładnie wyjaśni, jak będzie wyglądał efekt, po spełnieniu wszystkich pożądanych przez klienta oczekiwań. Pierwszym krokiem jest przeprowadzenie tzw. konceptualizacji pomieszczenia, co pozwoli pokazać jego pełny potencjał. Architekci wnętrz angażują się w proces projektowania na bardziej technicznym poziomie. Współpracują z budowniczymi, wykonawcami i technikami, aby ułatwić przebudowę lub renowację istniejącej konstrukcji. Następnie wykonują renderowanie, czyli realistyczną wizualizację projektu architektonicznego. Kolejny etap to aranżacja na podstawie zaakceptowanej ostatecznej koncepcji.

Skorzystaj z usług architekta wnętrz już teraz!

W KS Architekci poszczególne etapy projektowania wnętrz i aranżacji realizowane są przez specjalistów w konkretnych dziedzinach, dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że każdy projekt będzie stał na wysokim poziomie. Nasz zintegrowany zespół architektów stosuje podejście holistyczne, szukając możliwości maksymalizacji synergii między architekturą wnętrz a czynnikiem ludzkim. Opierając się na głębokim zrozumieniu wizji, misji i kultury klientów, wdrażamy zorientowane na przyszłość strategie projektowe, aby zapewnić wyjątkowe rezultaty.

Współpracujemy z firmami z wielu różnych sektorów komercyjnych. Skupiamy się na dostarczaniu unikalnej usługi, która jest oparta nie tylko na potrzebach naszych klientów, ale także na ich kulturze pracy oraz zakresie interakcji biznesu w mediach społecznościowych i komercyjnych. Staramy się zrozumieć kierunek, w którym chcą podążać kontrahenci KS Architekci i pomóc im osiągnąć sukces poprzez aranżację i projektowanie przyjaznego środowiska pracy. Zapraszamy już teraz do kontaktu z ekspertami od metamorfoz biura!